V Žiline bude prerušená distribúcia elektrickej energie

V Žiline bude prerušená distribúcia elektrickej energie

Distribúcia elektrickej energie bude v Žiline prerušená v nasledujúcich termínoch a lokalitách:

  1. 12. od 7.30 do 11.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Strážove (ulice Bukovinská, Dedinská, Hričovská, Priehradná, Prieložná  – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  2. 12. od 10.00 do 16.00 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Závodí (ulice Cesta na štadión, Kvačalova, Pietna  – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  3. 12. od 8.00 do 17.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Starom meste (ulice M. R. Štefánika, Vojtecha Tvrdého – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  4. 12. od 7.30 do 11.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Strážove (ulice Dedinská, Hričovská, Pietna, Prieložná, Rajčianska – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  5. 12. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Zádubni (konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  6. 12. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Zádubni (ulice Oblúková, Zádubanská, Zástranská – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  7. 12. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Trnovom (ulice Do Brezičia, Do Stávku, Horná Trnovská, Klimovské, Magočovská, Skotňa – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  8. 12. od 7.00 do 17.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Vlčince (ulice Astrová, Ďurka Langsfelda, Jána Vojtaššáka, Karola Kmeťku, Krátka, Lombardiniho, Námestie Ľ. Fullu – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  9. 12. od 7.30 do 11.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Vlčince (ulice Berlínska, Ľubľanská, Námestie hrdinov, Obežná, Pittsburská, Tulská, Varšavská  – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).
  10. 12. od 7.30 do 12.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Hliny (ulica Severná  – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

Prerušenie distribúcie elektriny je z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy. V zmysle platnej legislatívy nevzniká odoberateľom nárok na náhradu škody, ktorá bola spôsobená prerušením distribúcie elektriny v dôsledku prác na zariadeniach distribučnej sústavy. Pre bližšie informácie kontaktujte priamo Stredoslovenskú distribučnú na telefónnej linke: 0800 159 000  alebo e-mailom: prevadzkovatel@ssd.sk.

Zdroj: Vladimír Miškovčík, hovorca mesta Žilina

 

 

 

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať