Aplikácia UBIAN vám uľahčí a spríjemní cestovanie

Aplikácia UBIAN vám uľahčí a spríjemní cestovanie

Nechce sa vám nosiť cestovný poriadok v hlave? Stiahnite si do svojho mobilu šikovnú a nápomocnú aplikáciu UBIAN, ktorá vám ukáže úplne iný rozmer verejného cestovania. Zároveň môžete zbierať aj body za zelené kilometre.

UBIAN je slovenská aplikácia na moderné cestovanie verejnou dopravou. Svojim používate-ľom prináša okrem cestovných poriadkov a vyhľadávania spojení (vlak, autobus, MHD) mnoho šikovných funkcií. Medzi nimi je aj sledovanie online polohy autobusu SAD Žilina na mape alebo informácia o jeho meškaní.

Dopravná karta v mobile

Okrem týchto užitočných funkcií vám aplikácia umožňuje stiahnuť si svoju dopravnú kartu do mobilu. Pre prístup k informáciám o karte sa stačí jednoducho zaregistrovať a pridať kartu. Vo svojom účte potom nájdete aktuálne informácie ako platnosť karty, výšku zostávajúceho kreditu na karte alebo platnosť zľavy.

Zelené kilometre

Pre používateľov, ktorým stav našej planéty nie je ľahostajný, aplikácia UBIAN v spolupráci s dopravcami ponúka pre cestujúcich vernostný program Zelené kilometre pre podporu ces-tovania vo verejnej autobusovej doprave. S pomocou aplikácie tak môže cestujúci SAD Žilina sledovať aj to, koľko kilometrov precestoval zelenou, ekologickou formou, ktorou verejná doprava nepochybne je.

Zelené kilometre sa pripisujú každému, kto používa pri cestovaní aplikáciu UBIAN s registro-vanou dopravnou kartou SAD Žilina. Zelený kilometer je každý kilometer, ktorý cestujúci prejazdí verejnou autobusovou dopravou, takže každá jazda autobusom sa počíta. Cestujúci spočítaním prejazdených zelených kilometrov dosahujú rôzne statusy – od základného zele-ného statusu až po najvyšší platinový status.

Šikovná aplikácia

Samotná obsluha mobilnej aplikácie UBIAN je jednoduchá aj pre začiatočníkov – používate-ľov smart telefónov. Stačí si ju len stiahnuť do mobilu a využívať naplno všetky výhody, kto-ré vám ponúka.

Aké sú teda výhody registrácie?

Aktuálne cestovné poriadky: môžete si vyhľadať spojenie na autobus, či zistiť aktuálny príchod a odchod autobusu zo zastávky.
Meškanie spojov: sledovať môžete aktuálne meškanie autobusov a pozrieť si online polohu vozidla na mape.
Navigácia od adresy k adrese: UBIAN vám naplánuje cestu od dverí po najbližšiu zastávku či do cieľa vašej cesty.
Zelené kilometre: používaním aplikácie podporíte ekologické cestovanie verejnou dopravou a zároveň zbierate zelené kilometre. Okrem toho môžete sledovať koľko emisií ste ušetrili jazdou autobusom.
Informácie o dopravnej karte: registrovaním dopravnej karty SAD Žilina budete mať pod palcom všetky vaše dopravné transakcie či informácie o karte, ako je platnosť a zostatok na karte.

Zdroj: SAD Žilina

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať