Natočte pozvánku do Horných Kysúc a vyhrajte výlet pre celú triedu

Natočte pozvánku do Horných Kysúc a vyhrajte výlet pre celú triedu
Si žiakom základnej školy? Nudíš sa cez prázdniny? Máš kopec kamarátov a chceš vyhrať zaujímavý výlet za krásami česko-slovenského pohraničia?  Ak áno, tak neváhaj  a zapoj sa do súťaže o množstvo zaujímavých cien.
Pošli nám videopozvánku do miest a obcí regiónu Beskydy alebo mikroregiónu Horné Kysuce. Natoč so svojou partiou 45 sekundové video o maximálnej veľkosti 500 MB a vyhraj pre všetkých kamarátov skvelý jednodenný výlet do československého pohraničia. Vytvor propagačné video, ktorým predstavíš turistické ciele miesta svojho bydliska, či miesta, kde navštevuješ školu. Zo zaslaných videí porota vyberie tie najlepšie. Ocenené kolektívy získajú vecné ceny, dve najpôsobivejšie videá obdŕžia hlavnú cenu poroty – výlet pre celú triedu, či kolektív.

Súťaž prebieha do 30. septembra 2020. Video treba zaslať elektronicky pomocou formulára na internetovej stránke: www.gobeskydy.cz.

Súťaž je realizovaná v rámci projektu ,,Propagujeme se navzájem,“ – číslo CZ/FMp/6C/02/041, ktorý je financovaný v rámci Interreg V-A Slovenská republika – Česká republika Fond malých projektov.

Zdroj: obec Turzovka

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať