Obec Lietavská Lúčka spúšťa SMS hlásnik

Obec Lietavská Lúčka spúšťa SMS hlásnik

Obec Lietavská Lúčka spúšťa novú službu informovania prostredníctvom SMS správ. Služba SMS hlásnik je pre príjemcov správ bezplatná.

Prostredníctvom nej môžete bezplatne prijímať dôležité oznamy obce. Je to jednoduchý a pohodlný spôsob rýchleho informovania, ktorý formou krátkych textových správ (SMS) zasiela informácie na vaše zaregistrované mobilné čísla.

Takýmto spôsobom sa snažíme poskytnúť informácie občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z miestneho rozhlasu v čase ich vysielania.

Stačí ak sa pre odber SMS zaregistrujete a vyplníte súhlas so spracovaním osobných údajov. Z odberu SMS je možné sa kedykoľvek odhlásiť. Táto služba bude realizovaná formou zasielania SMS správ na jedno, maximálne dve čísla v domácnosti.

Registráciu môžete vykonať osobne na Obecnom úrade v Lietavskej Lúčke počas stránkových hodín alebo vyplnením registračného formulára, ktorý bude distribuovaný do každej domácnosti (príloha oznamu). Registračný formulár potom stačí vhodiť do obecnej poštovej schránky pri vchode na obecný úrad. Vyplnený registračný formulár môžete poslať aj elektronicky na podatelna@lietavskalucka.sk. Po obdržaní telefónneho čísla budú všetci občania zaradení do databázy pre SMS- hlásnik. Registračný formulár nájdete na tomto odkaze

Zdroj: obec Lietavská Lúčka

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať