Predstavenie roka 2019 naživo v podkroví Stanice

Predstavenie roka 2019 naživo v podkroví Stanice

Vrcholom tohtotýždňového programu je piatimi Doskami ocenené predstavenie Moral Insanity s Petrom Brajerčíkom, ktoré uvádzame vo štvrtok a piatok, z čoho máme naozaj veľkú radosť.

V utorok premietneme inslandskú drámu Biely, biely deň a v stredu výber videí, ktoré počas roka v Žiline natočil náš španielsky dobrovoľník Mario. Zaujímavý event chystáme na budúci týždeň v spolupráci s pražskou DAMU, ktorej študenti hľadajú a skúmajú nové formáty komunikácie s divákmi. Všetky živé akcie majú vzhľadom na aktuálne opatrenia limitovanú kapacitu – odporúčame preto poistiť si lístky vopred a pri návšteve prosíme dodržiavať platné hygienické nariadenia.

Otvorená je aj kaviareň s terasou – denne od 12.00 do 22.00, okrem klasického menu sú v ponuke viaceré jesenné špeciály. Na pódiu pod Rondlom vyrástla v spolupráci so žilinským skateshopom BRAZA dočasná U-rampa, príďte si zajazdiť.

V Novej synagóge sme zbalili výstavu finalistov Ceny Oskára Čepana a pomaly sa pripravujeme na veľký projekt Juraja Gábora – Sphéru pod kupolou Synagógy. Celý proces jej vzniku bude otvorený verejnosti a v decembri plánujeme aj úvodné stretnutie s Jurajom. Zastavte sa aj inokedy, bratia Frickovci varia počas decembra vianočný punč a chutí výborne!

Zdroj: Stanica Žilina-Záriečie

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať