Mestský úrad v Žiline ostáva pre verejnosť naďalej uzatvorený

Mestský úrad v Žiline ostáva pre verejnosť naďalej uzatvorený

Mestský úrad v Žiline bude v pondelok 2. novembra naďalej zatvorený pre verejnosť. Dostupné nebudú ani služby klientskeho centra v sídle úradu na Námestí obetí komunizmu 1 v Žiline. 

Neprístupné do odvolania sú aj pracoviská Ohlasovne pobytu Žilina (evidencie obyvateľov) a Matričného úradu v Žiline v klientskom centre v budove Europalace (Vysokoškolákov 33B) na žilinskom sídlisku Vlčince, ktoré je z rozhodnutia Ministerstva vnútra SR uzatvorené. O opätovnom otvorení úradu či sprístupnení niektorých služieb pre občanov bude samospráva informovať.

Napriek tomu, že bude mestský úrad pre verejnosť uzatvorený, služby občanom od utorka 3. novembra naďalej poskytuje elektronicky prostredníctvom e-mailov alebo telefonicky.

V pondelok 2. novembra budú uzatvorené aj jedálne pre seniorov v správe mesta na Námestí J. Borodáča 1, na Lichardovej ulici č. 44 v Žiline a výdajňa stravy na ulici A. Kmeťa 38. V prípade priaznivej epidemiologickej situácie sa budú lístky na utorok 3. novembra označovať dňa 2. novembra  od 12.30 do 14.00 hod. na každej prevádzke. Zároveň nebude poskytovaná donáška stravy do domácnosti.

Uzatvorené budú aj zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa (detské jasle) na uliciach Veľká okružná 82 a Puškinová 14.

V pondelok 2. novembra nebude fungovať ani denný stacionár na Námestí J. Borodáča a prerušená bude  aj činnosť tzv. sociálneho taxíka, prepravnej služby pre imobilných občanov a ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím.

Bezo zmeny bude fungovať Komunitné centrum Bratislavská a poskytovaná aj naďalej bude opatrovateľská služba, za dodržania prísnych hygienicko – epidemiologických opatrení.

Zdroj: mesto Žilina

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať