S knihou na lehátku – knižnica na Mestskom kúpalisku v Čadci

S knihou na lehátku – knižnica na Mestskom kúpalisku v Čadci

Kysucká knižnica v Čadci v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja a Mesto Čadca pripravili pre návštevníkov kúpaliska ďalšiu možnosť ako si spríjemniť si letné dni.

V priestore pri šatňových skrinkách je umiestnená malá knižnica s oddychovou literatúrou rôznych žánrov. Slúži k bezplatnému požičiavaniu a výmene kníh. Voľný čas pri opaľovaní sa dá využiť zmysluplne a spríjemniť ho čítaním.

Kysucká knižnica v Čadci vyčlenila zo svojho fondu 200 knižných titulov, ktoré sú k dispozícií každému návštevníkovi kúpaliska. Deti si tu môžu vybrať vtipné a veselé knižky, nájdu tu aj rozprávkové leporelá, pastelky a omaľovánky. Mládež a dospelých pobavia a rozptýlia dobrodružné a ľúbostné romány. Knihy si možno voľne vyberať a v prípade, že vás príbeh zaujme, môžete si ho dočítať doma a knihu vrátiť pri nasledujúcej návšteve.

Zároveň môžete ponukový knižný fond doplniť aj svojimi knižkami, ktoré ste už prečítali. Knižnica na kúpalisku je domovom pre knihy, ktoré už nepotrebujete, ale môžu urobiť radosť iným. Čítanie v tráve, na lehátku, lavičke, či deke je in. Rozvíja kultúru tela i ducha. Využite túto ponuku a spríjemnite si voľný čas čítaním. Po skončení letnej sezóny kúpaliska, bude knižnica premiestnená do vstupných priestorov plavárne, kde bude slúžiť návštevníkom čakajúcim na svoje ratolesti a účastníkov plaveckých kurzov.

Zdroj: mesto Čadca

 

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať