Obyvatelia Liptovského Mikuláša môžu využívať mobilnú aplikáciu

Obyvatelia Liptovského Mikuláša môžu využívať mobilnú aplikáciu
Foto: Ilustračné/Pixabay.com

Mesto Liptovský Mikuláš pripomína, že obyvatelia si môžu nainštalovať mobilnú aplikáciu a dostávať správy od mesta priamo do telefónu. Mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

“V minulosti informoval o všetkých udalostiach, opravách či poruchách mestský rozhlas. V súčasnosti tento priestor vytvára mobilná aplikácia SOM Liptovský Mikuláš (Správy o meste – SOM), ktorá posiela tie najaktuálnejšie informácie na telefóny obyvateľov v reálnom čase. V aplikácii nájdete aktuality, dôležité kontakty a pípnu vám aj správy od primátora, v ktorých radnica zasiela tiež oznamy, upozornenia či výstrahy. Aktuálne informácie o dianí v meste získa každý, kto si do svojho mobilu stiahne aplikáciu SOM Liptovský Mikuláš.
K dispozícii je pre všetky mobilné telefóny s operačným systémom Android a taktiež pre zariadenia Apple. Stačí si ju vyhľadať pod názvom Liptovský Mikuláš  a pohodlne si ju stiahnuť do mobilného zariadenia. V nastaveniach si zvolíte, o aký druh informácií máte záujem a zostanete tak v dianí,” uvádza mesto.

Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať