Mesto Liptovský Hrádok tento rok nebude organizovať silvestrovský ohňostroj, miesto neho má iné prekvapenie

Mesto Liptovský Hrádok tento rok nebude organizovať silvestrovský ohňostroj, miesto neho má iné prekvapenie
Foto: Mesto Liptovský Hrádok

Mesto Liptovský Hrádok tento rok nebude organizovať tradičný silvestrovský ohňostroj. Miesto neho pre svojich obyvateľov pripravilo prekvapenie. Mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

Je ním svetelná guľa, ktorá sa po zotmení prejaví vo svojej plnej kráse. Hneď po jej sprevádzkovaní, v stredu 16. decembra 2020, sa v nej odfotilo niekoľko ľudí. Jej súčasťou je totiž aj lavička, aby sa v nej mohli odfotiť nielen deti, ale všetky vekové kategórie.

„Žiaľ, aktuálna situácia nám nedovoľuje stretnúť sa tak, ako sme si na konci roka zvykli – v lokalite Pod Skalkou pri ohňostroji, hudbe, teplom čaji či varenom vínku. Osobne ma to mrzí, že sa nebudeme môcť spoločne rozlúčiť s rokom 2020 a privítať rok 2021. Financie, ktoré sme mali na tento účel určené, sme použili na nákup svetelnej gule. Verím, že ňou potešíme nielen deti, ale bude pre všetkých pekným spestrením tohto obdobia. Lokalita Lubyho lúky pri hrade a jazierku je veľmi častým miestom prechádzok nielen Hrádočanov, preto sme ju umiestnili práve sem,“ povedal primátor Liptovského Hrádku Branislav Tréger.

Zdroj: Mesto Liptovský Hrádok

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať