Verejné stromčeky v rámci kampane Strom splnených prianí tento rok v obchodných centrách nie sú. Akou formou pomôcť?

Verejné stromčeky v rámci kampane Strom splnených prianí tento rok v obchodných centrách nie sú. Akou formou pomôcť?

Verejné stromčeky, ktoré boli súčasťou projektu Strom splnených prianí tento rok v obchodných centrách nenájdete. Rozhodnutie súvisí s aktuálnou pandemickou situáciou.

Projekt každoročne pomáhal deťom z detských domovov, rodinám v núdzi a krízovým centrám. Organizátorku kampane Juliánu Krivušovú tak aktuálne teší aspoň účasť firiem, ktoré sa do projektu zapájajú vo veľkej miere.

Martinčania sa môžu zapojiť do verejnej výzvy pre pomoc a pomôcť Centrum pre deti a rodiny vo Svidníku, kde momentálne býva 88 detí vo veku od 0,5 do 20 rokov (z toho 11 bábätiek). Prečo práve toto centrum vysvetlila v rozhovore Krivušová.

S čím by sme im mohli urobiť radosť alebo pomôcť? Kozmetika a hygiena pre bábätká, hračky na rozvoj motoriky, spoločenské hry, kozmetika a hygiena pre staršie deti, rôzne športové pomôcky, lopty…a iné veci, ktoré vám ako ako pripomína Krivušová “štrngnú do nosu.

Zbierka pre Centrum pre deti a rodiny vo Svidníku bude prebiehať do 10.12.2020, “následne 11.12. všetky dary prevezieme do Svidníka a pôjdeme ich prekvapiť “, dodáva Krivušová.

foto: archív J. Krivušová

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať