V prvom ligovom zápase Krásno nad Kysucou uhralo remízu

V nedeľu 2. augusta odohralo mužstvo TJ Tatran Krásno nad Kysucou prvý zápas Tipos 3. ligy proti domácemu TJ Baník Kalinov. Do vedenia  sa dostali v druhom polčase 0:1 strelou Libora Ďuratného.

Domáci však 11-tkou dokázali vyrovnať na stav 1:1. Krásno si berie z ihriska Kalinova cenný bod. “Prvých 10 min sme sa dostávali do zápasu, potom sa hra vyrovnala. Súper tlačil hlavne po štandardných situáciách, ktoré sme však ustáli. Akonáhle sme začali hrať po zemi mali sme viac z hry ako súper, prvý polčas však bol obojstranne bez väčšej šance. Druhý polčas začal súper strelou mimo po rohovom kope, potom sme už mali do konca zápasu viac z hry my. Nepremenili sme 3 čisté gólové príležitosti, ktoré sa musia premieňať, hlavne posledná keď sme v poslednej minúte mohli zápas zvládnuť po šanci Ševčíka, ktorému prvú strelu chytil brankár a dorážku vykopol z bránkovej čiary hráč. S bodom som spokojný, aj keď pri troške šťastia sme mohli mať 3. Dúfam, že naše výkony a hlavne náš prejav hry ešte pôjde hore“ uviedol tréner Ľuboš Berešík.

⚽TO BOL GÓL⚽.Takouto strelou kapitána Libora Ďuratného sme sa v nedeľu ujali vedenia 0:1 v prvom majstrovskom zápase na ihrisku Kalinova. 😉💪⚽.#POĎMETATRAN💙⚽💙#tatrankrásno #tatknk #futbal #kysuce #krásnonadkysucou #zápas #tipos